KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943243
nr 1494 3243
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:07:12
30/9 14:56:10
500 kr
3/10 20:00:55
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm